| sensibilosu a întrebat:

Ce culoare a ochiilor v-ar placea sa aiba partenerul vostru?

52 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru mine personal - caprui love struck, ar fi mai mult decat OK. big grin day dreaming
Iar pentru eventualii copii, care vor urma, partenerul meu de viata ar trebui sa-i aiba albastri sau verzi. Persoanele cu ochii inchisi, au o gena dominanta, si este foarte putin probabil ca viitorii copii sa mosteneasca ochii deschisi la culoare, in cazul in care unul dintre parinti ii are foarte inchisi (caprui, negri), iar mie mi-ar placea totusi sa am copii cu ochi albastri/verzi (este in avantajul lor, in caz daca isi vor dori sa urmeze o cariera in modeling, actorie, unde aspectul fizic joaca un rol foarte important. vreau ca sa aiba cat mai multe usi deschise in fata lor!winking deci, albastri sa fie! big grin ). thinking sau nu? off...nu stiu, sa fie sanatosi, inteligenti si frumosi, iar ochii sa fie, cum o fi... oh go on oricum o sa-i iubesc enorm! love struck big grin

| Bacemi a răspuns:

Ochi negri sau albastri.

| fluturas a răspuns:

Negri love struck

| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
Oare de ce am impresia că ai ochi căprui? Sau albaştri... Nu contează, n-am nicio preferinţă, pentru mine contează sufletul omului, nu aspectul exterior.
Numai bine,
♥. Andreea. ♥

| JustMe a răspuns:

Verzilove struck
Sau negriilove struck

| yellowalien a răspuns:

Verzi day dreaming, astia imi plac mie cel mai mult. Dar sincer nu prea conteaza laughing)

| Eu4EverX a răspuns:

Asa cum ii are.caprui inchis:X

| Alisa a răspuns:

Culoare ochilor pe care o are: caprui spre verdeihee hee

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Ori albastrii(la parul blond)ori caprui(la parul saten)

| Диана a răspuns:

Conteaza culoarea? laughing Sa le aiba cu vino-ncoace laughing

| Micheline a răspuns:

Albastrilove struckbatting eyelashes

| unione a răspuns:

Mori!

| criss:) a răspuns:

Caprui sau ca si ai mei, verzihappy

| CristinaCristi a răspuns:

Caprui

| Yarinn a răspuns:

Daca as prefera doar o culoare as fi superficiala. Eventual, merg pe strada cu o placuta pe care scrie: "N-ai ochii verzi, nu ma uit la tine!". Important e sa se potriveasca cu tenul lui, cu culoarea parului, etc.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Negri. Sau caprui.

| YoungSteve a răspuns:

Verzi love strucklove strucklove strucklove struck

| babygyrl a răspuns:

Nu prea conteaza culoarea ochilor sa fie draguti conteza ce fel de persoana este el. Mi-ar placea unu cu ochii caprui sau albastrii.

| M3ntosana a răspuns:

Eu ii am verzi:X
as vrea sa fie albastrii la el daca se poatehappy daca nu asta e laughing

| Stixie a răspuns:

Verde; x

| pandaX3 a răspuns:

Pai... Ador ochii albastrii cu parul negru :X Combinatia ideala :X
Sau...mai realistic... verzi-albastii + par saten deschis.

OCHII SUNT FEREASTRA SUFLETULUI love struck love struck love struck love struck
APP: ochii caprui sunt ce mai tari happy

| .sad a răspuns:

caprui love struck adica nu prea conteaza... daca il iubesti asa cum e putin conteaza culoare ochilorhappy

| gabitza144 a răspuns:

Parerea mea este ca nu conteaza culoarea baiatului ci conteaza daca va intelegeti bine si aveti incredere unu in altu si conteaza sa arate si binewinking

| cossmy a răspuns:

Verzi:X.sunt superbibig grin

| Tigrilă a răspuns:

Partenera:albastri/caprui de preferinta big grin Am eu ochii verziii mai ales cand intru in apa se fac albastrii happy

| Bianca206 a răspuns:

Albastrilove struck

| Meandjustme a răspuns:

Nu prea conteaza... dar daca ar tb sa aleg ar fi negri sau verzi. in fine nu prea conteaza. dar sa fie ochii mari si cu gene lungi si destul de dese.Sa iasa in evidenta."ochii omului, oglinda sufletului".

| AnneMarriie a răspuns:

Albastrii:X:X:X

| ZuZuAleX a răspuns:

Ideea e sa ii aibarolling on the floor

| medex3 a răspuns:

Veeerzihee hee