| Robert5678 a întrebat:

Ce culoare alegeti:

Rosu sau albastru?

laughing is curios cate raspunsuri primesc...

Răspuns Câştigător
| ‹³Janne .‹³ Chriss a răspuns:

Albastru happy.

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Albastru de cer si rosu de inima. Le vreau pentru amandoua. Nu vad cum ai putea fi multumita fara o culoare. Fiecare culoare reprezinta ceva special, deosebit.

| Elena1234456 a răspuns:

Albastru cu dungi rosii laughing da mai putine dungi :devil).

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă chiar vrei s-aleg, prefer roşu.
Totuşi, prefer roşu şi albastru, simultan.
Campioni am fost, campioni vom fi până vom muri!

| Mjdolhfi a răspuns:

Albastrulove struck

| PureCherry a răspuns:

Albastru... pup

| loove_5215 a răspuns:

Albastrulove struck.cand vezi albastru esti mai calm si culoarea rosie e foarte frumoasalove struck so Ambelelove struck

| ßïą♫♥ .. a răspuns:

Albastrubig grin

| Aicilef a răspuns:

Eu aleg albastru

| alynutza99 a răspuns:

Albastru sigur:XSi rosu este frumos desigur, dar parca te face sa...nu stiu este altfel culoarea aceea.

| Анька a răspuns:

Roshu-o nuanta aprinsa care te va face sa fii observat de toti din jurul tau si mai ales in poze.

Albastru-o culoare foarte gingasha.

| Enys a răspuns:

Aleg albastru dar mie imi place rosu si albastru ca formeaza culoarea stelei echipei de fotbal preferata

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Clar ROSU culoarea mea preferata

| razadeluna a răspuns:

Rosu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru :X

rosu :-& parca ``turbez`` cand vad culoarea rosu laughing nu o suport whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru