| BuBuLyNa a întrebat:

Ce culori credeti ca m-ar prinde? Am parul saten, ochii caprui, parul este lung pana la umeri, am 1.50m si 33kg.

Răspuns Câştigător
| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Mai intai ingrasate... woooow 33 kg?:O:O:O machiajul poti sa porti orice fiindca ai ochii capruibig grin

6 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Well, sunt buna la chesty fashion pentru chesty de still apelaty la mine cu placere. Deci la cum araty( cred ca esti aaia din poza)
Mai BUbulino incearca
1.Negru+alb,gri,mov,roz
2poty incerca jeansi pana negri-bleomarin, cu un top roz pal, si o bluza cu manecoi lungi pink inchis. si o esarfa cu roz inchis-siclam si negru(stil emo).
3.Alb+orice culori-rasu, mov, verde, portocaliu.
4. Un pluover alb cu niste pantaloni grosi(rayaty)Mov, sau Rosii, si cu niste ciznulite din piele intoarsa grena inchis.
5.Albastru o culoare de baza utilizata in multe cazury, pai
albastru+roz
albastru+rosu
+mov
+verde
+alb\
+gri perla
2 combinaty de culori si styluri ty le-am spus acum depinde de alegerea ta.
Pt prima combinatye in materye de bijuterii. a-r merge niste bratari cu tinte.Sau coliere starmte negre.
Pt. a doua niste bratary largi din lemn sau plastic d la Meli Melo, de alea de diferyte forme.

| Lola_5953 a răspuns:

Exact sa sunt si eu numai ca am 37 kg...ppoi...culorile de baza sunt albastru si verde inchis cu siguranta! asta daca nu vrei tu sa mai adaugi si culoarea ta preferata pe-acolo

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice culoareoh go on
Trebuie doar sa stii cum sa le combini

| misScraZy a răspuns:

Paii presupun ca verde din moment ce ai parul saten si pentru ca roz este cea mai preferata culoate de adolescenti sa optam si pentru roz :*