| PumpkinDoll a întrebat:

Ce discutii/subiecte incercati cel mai des sa evitati? Ce fel de discutii va provoaca "greata"? Chestii pe care le "abandonati" dupa ce ati citit 3 randuri, pentru ca nu ma iva dorit isa vedeti cum se termina.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand cineva se baga in viata mea, cand imi vorbeste de ceea ce crede el si eu trebuie sa cred ca daca nu devin frigărui pe vechi in iad, intrebari despre mine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Habotniciile religioase

| PumpkinDoll explică (pentru suntserios):

Si pe mine ma scot din sarite

| OldSoul a răspuns:

In general subiectele in care este adusa vorba de religie.
Si nu pentru ca mi-ar provoca greata, ci pentru ca cel mai adesea persoanele care aduc in discutie acest subiect, indiferent ca sunt pro sau contra, sunt limitate in gandire si nu pot vedea mai deaparte de aparente, iar tot ce fac e sa se apere atacandu-i pe ceilalti.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Orice legat de infidelitate.

| Nemessys a răspuns:

Barfele, intrebarile mult prea personale sau fara niciun rost sau care nu exista raspuns sau care vrei sa le raspunzi cu,, chiar te intereseaza asta? -_- ", subiectele care nu ma intereseaza sau care nu stiu prea multe / mai deloc informatii. Discutiile despre ce le place ce nu le place la baieti sau fete (marea majoritate intrebarilor de pe TPU de genu' :fetelor, voua cum va place sa se imbrace un baiat? SUNT ATAT DE ENERVANTE! ), chestii legate de religie, informatie falsa / fara nicio logica / care spune numai tampenii. Cam atat. (momentan)

Răspuns utilizator avertizat
| Endoryus a răspuns:

"Dragoste nemuritoare ". Nu pot sa citec mai mult de 3 cuvinte ca mor pe dinauntru.

| Justme1997 a răspuns:

Căsătorie, copii, religie, homosexualitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre anumite fantezii sexuale.
Si alea despre mine, in general.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Evit lucruri legate de religie și de politică atunci când sunt cu un om față în față sau când e vorba de o persoană pe care știu ca o sa o întâlnesc.

| Demetrov a răspuns:

Matematica, matematica, matematica

| PumpkinDoll explică (pentru Demetrov):

Pe bune?

| Demetrov a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Cu toata sinceritatea.