| Cocki a întrebat:

Ce e fundita pe care o dati toti?

Răspuns Câştigător
| InLove a răspuns:

E ca si un fel de '' trofeu '', medalie pe care o acorzi raspunspunsului pe care il crezi cel mai bun la o intrebare adresata de tine. fundita ii mareste punctajul userului carui-a i-ai acordato, dar cred ca cel mai ok e ca stii ca raspunsul tau a ajutat pe cineva! big grin

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

E semnificatia faptului ca o animita persoana te-a ajutat si ca a dat cel mai bun raspuns de la intrebarea tawinking bye bye wave

| Floreenofficial a răspuns:

Funda=raspuns castigator, raspunsul pe care tu il consideri cel mai bun pentru intrebarea ta.
funda =100 de puncte, in timp ce un raspuns normal e maxim 50 de puncte asta daca raspunzi primul...
bafta! :*

| Ioana_2144 a răspuns:

Pai cred ca esti noua Bun venit! pai langa raspunsul pe care ti-l da iti apare un fel de panglica care noi o numim fundita este in dreapta raspunsului si este portocalie dar trebuie sa dai fundita celui care crezi tu ca e un raspuns bun

| anOnimăăăă a răspuns:

Toti cei care au raspuns la intrebarea ta au lasat la o parte, chiar si pentru cateva momente, interesele si grijile proprii pentru a-ti oferi un sfat, o solutie, o vorba buna sau macar pentru a-ti lumina chipul cu un zambet. A alege un raspuns castigator inseamna a-ti arata recunostinta fata de cel care consideri ca te-a ajutat cel mai mult. Acesta va fi recompensat din partea TPU.ro cu 10 puncte si, in acelasi timp, va putea sa se bucure de faptul ca a reusit sa te ajute cel mai mult. A alege un raspuns castigator (a da funda)poate fi felul tau de a multumi pentru ajutorul primit happy

| ZeWsSs a răspuns:

Un fel de decoratie pentru cel mai bun raspuns