| anonim_4396 a întrebat:

Ce e hi 5 si cum se mananca? va rog.

Răspuns Câştigător
| zuzuliana a răspuns:

Este un loc unde iti poti face priteni indeferent de ce varsta ai...pe hi5 iti pui poze in diferite grupuri (prieteni, excursie, etc.)este un profil personalizat pe care nu ti poate modifica nimeni...prin hi5 poti sa-ti prezinti personalitate, pe prima pagina care ti se deschide la hi5 iti apare. date despre tine(de unde esti, ce varsta ai), poti sa te descri in mai multe cuvinte cum esti tu, cf u de obicei, tot pe prima pagina poti sa scrii ce muzica asculti, emisiuni favorite...de fapt hi5 este ca si cum te-ai prezenta tu...si cu ajutorul lui iti poti face o gramada de prieteni...si la pozele pe care le pui pe hi5 o sa primesti comenturi de la priteni tai( ex. ce sexy esti.)tot pe prima pagina poti sa iti faci un top al prietenilor.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este un site de pietenie, jocuri, distractie etc.
http://hi5.com
Intra, registreaza-te si vei gasi multi prieteni. Si prietenii prietenilor, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hi5 este un site unde iti pui pozele ca sa ti le vada prietenii...iti pot lasa comentarii in fotografiisi poti sa le lasi si tu...singurul lucru care trebuie sa ai ieste cont hi5(adica sa te inregistrezi)
succes

cristian
| cristian a răspuns:

Este un loc virtual unde iti faci prieteni si te distrezi impreuna cu ei.

| masly a răspuns:

:rolling on the floor tare intrebarea... se unge pe paine:rolling on the floor:rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde pot sa gasesc cartea twilnght online