| SummertimeSadness a întrebat:

Ce e mai bine sa fi Emo sau Cocalar? Argumente.

Răspuns Câştigător
| Trufa a răspuns:

Orice e mai bine decat cocalar.Dar cel mai bine e sa fii tu,nu esti apreciat de nimeni daca copii pe cineva, oamenii te apreciaza pentru ceea ce esti. Vorbesc la general, si ca sa fii emo trebuie sa ai cateva probleme in capusor si sa ai impresia ca nu te iubeste nimeni ceea ce e imposibil.

5 răspunsuri:
| kataking12 a răspuns:

Este tot unalaughing

neluL
| neluL a răspuns:

Dupa preferinte:
-daca iti place sa te tai cu lama esti emo!
-daca iti place sa porti tricouri cu paiete, multe lanturi la gat si ochelari de soare prin casa esti cocalar!
(glumesc oricum laughing )

| Robert_5202 a răspuns:

Nici una.Emo nu e bine.Cocalar nici atat. Oricum abele tipuri de oameni apar pe cocalari.com si sa apari pe site-ul ala crede-ma nu e o realizare. Oricum nu asta e motivul, motivul este ca nici Emo, si nici Cocalarii nu sunt agreati de societate.

In concluzie, fi tu insuti happy

| Bogdanux a răspuns:

Cel mai bine este sa fii normal happy.

| Brighitaaa a răspuns:

Sincer eu sunt contra cocalarilor dar si contra emo, cocalarii nu ii suport dar nici nici, insa decat sa stii sa fii trist ani intregi doar de dragul de a-ti face singur rau si a fii trist degeaba, fara motive... e mult mai rau, dar nici cocalarul nu e bun dar macar nu se coloreaza tot in rosu pe degeaba