| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a întrebat:

Ce este acela " id skype "?

multumesc. happy

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Un fel de id de mess. Skype e un program asemanator mess-ului.

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh explică:

Ok, am inteles.
Multumesc mult, tuturor. :*

Aceste program de download`eaza?hee hee

| adaaax a răspuns:

Skype este un program ca messengerul, ca MSN-ul, unde poti vorbi cu prietenii tai care au si ei id skype.

| rebecutza15 a răspuns:

Skype este un program ca messul decat ca e mult mai bunhappy
si id de skype e adresa pe care poti vb ca un id de mess
Sper ca te-am ajutat!:X

| Chyntia a răspuns:

Skype-ul este un fel de messenger dar cu mai multe facilitatzi"zic eu" iar ca si la mess iti faci propiul id si bagi diferite persoane. Oricum messengerul este mai popular dar si skype-ul este folosit de multe persoane. fundita?:X