| anonim_4396 a întrebat:

Ce este androidul? Si daca nu am android la telefon?

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Mai multe informatii gasesti si aici:
http://androidgeek.ro/android/ce-este-android/

| cristiiiiiii a răspuns:

Androidul este sistemul de operare al telefonului. Daca nu ai asta e happy nu e un capat de lume

| Konata a răspuns:

Buna, pai :) uite aici un site care iti explica ce este andoidul, la ce folseste etc. pe intelesul tuturor :
http://www.hit.ro/software/Android-pe-intelesul-tuturor-ce-este-si-ce-face
Sper ca ti-am fost de folos. O zi buna!

| djdani2010 a răspuns:

Android este un sistem de operare la telefoane. este foarte bun. daca nu ai android la telefon asta este. Ce telefon ai?

| Resurrection a răspuns:

Este un sistem de operare foarte bun, sigur si cu multe aplicatii. Cei de la Samsung il folosesc si este foarte apreciat

| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Android-ul este un sistem de operare (cel mai bun) al telefonului. Daca nu ai Android nu-i nimic, doar ca acest sistem iti ofera un Market mult mai pin de aplicatii gratuite, insa, mai sunt si alte sisteme bune de operare, cum au Iphone-urile de exemplu, sau Symbian, Symbian II, sau cele care au Windows 7 etc. Pot primi o fundita pentru ajutorul oferit? happy