| anonim_4396 a întrebat:

Ce este lady popular?

Răspuns Câştigător
| girlloveboy a răspuns:

Lady popular este un joc cu fete[normallaughing] in care potii sa te duci in club sa iti gasestii iubit potii sa te ingrasi slabestii manancii ai animal de companie... poti sa iti iei un servici numai daca ai un iq ridicat pentru serviciul acela poti sa iti cumperi apartament caine de companie potii sa facii multe chestii e super joc`ul:X

6 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Lady Popular este un joc foarte frumos unde cumperi mancare(haine) si multe chestii ca si in viata reala. Daca iti faci cont vei avea ca si o adoua viata in mainile tale. Ti-l recomand sa il joci.

| Apy a răspuns:

Lady popular este un joc iti faci un cont si ii cumperi mancare joci jocri faci misiuni etc si pentru raspunsul anonim in traducere inseamna domnisoara populara sper ca ti-am fost de ajutor funda\?\

| Skittles19 a răspuns:

Buna.

Lady Popular este un joc pentru fete pe care daca iti faci cont vei "obtine" o domnisoara. Jocul este un fel de viata virtuala. Poti sa schim coafura si tinutele domnisoarei, sa o duci la discoteca, terapeut, magazine etc. Trebuie sa ai de asemenea grija sa iti mentii domnisoara fericita si sanatoasa, dar ai grija si de enrgia, igiena, foamea si setea ei.

Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

| EsarfaRozZ a răspuns:

Lady popular este un joc online gratis...este cu papusi, si trebuie sa indeplinesti diferite scopuri sa treci la nivelul urmator, etc, uite siteul, citeste mai mult aici:

www.ladypopular.ro

Te pup:*

| zink a răspuns:

Lady poplar este un joc de moda... unde poti lucra, avea un iubit care iti aduce bani pe zi si puncte, poti face orice iti doresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lady... draguta, frumoasa ceva in genu asta,,, de ex lady alexandra(draguta alexandra)... sper ca ti-am fost de ajutorhappytongue