| xAvrilx a întrebat:

Ce este mai bine sa folosesc pentru epilare? Vreau sa incetineasca si cresterea parului. Funda!-Fa rog si firma.

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Poti folosii aparat depilator.parul va creste in maxim 3 saptamana. sau poti incerca epilare definitiva cu laser.costa peste 80 ron. dar merita...incetinirea cresterii parului nu va incetinii daca nu te epilezi definitiv. e si asta un pas(isi merita banii si nu e dureros) bafta. fundita?happy

4 răspunsuri:
| spyceygirl a răspuns:

Eu ma epilez cu "brown silk epil cu atenuator de durere"-cand mi l-am achizitionat am dat ep el 140 leihappysi pot sa zic ca mi l-a mai si rarit, ma fac la 2 saptamanihappy

| pinky_2290 a răspuns:

Du-te la salon si acolo o sa te epileze foarte bine cu ceara fierbinte. Eu folosesc o crema de la Avon care are proprietati de incetinire a crestirii parului si e foarte buna.

| BrokenBarbie a răspuns:

Mergi la un salon si te faci cu ceara :p

| deyyutza a răspuns:

Pai pentru o epilare mai usoara cu crema epilatorea sau fa-ti epilare permanenta