| OtiliaP a întrebat:

Ce expresii (nu ma refer la cele din literatura) folositi cel mai des?

winkingwinkingwinking

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Frate,prietene,ba,ok,bun cam astea.

4 răspunsuri:
| OtiliaP explică:

Ok big grin big grin

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

"frate, ba, c*ita, nebuno/nebunule, sexy,dragu, buzix, opps, stai asa, asa si..., nu prea, ok. " si ca tic...dau din piciorx_X

| k1fighter a răspuns:

Cred ca sunt foarte sexy, de aia viata ma **** asa des.Asta o folosesc cel mai desbig grin

| Eyke a răspuns:

Da si tu pe google search expresii folosite cel mai des, pun pariu ca e mai folositor decat ce stim noi cred happy