| Chris a întrebat:

Ce faceti atunci cand simtiti ca totul se intoarce impotriva voastra?

Răspuns Câştigător
| StillRuxi a răspuns:

Nimic, am inceput sa ma obisnuiesc. happy Zic ' asta e' si astept sa treaca. Pentru ca trece, stii bine. '* wink *'

14 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pasul 1- te concentrezi la mana dreapta.
Pasul 2- ridici degetul mijlociu in sus si pe celelalte le lasi jos
Pasul 3- ridici mana!

In traducere... nu trebuie sa-ti pese.Cu cat iti pasa mai mult cu atat vei fi mai afectat de aceasta situatie.

Pace! http://www.youtube.com/watch?v=8CPlF-IEkXQ

| pwp a răspuns:

Plang.

| BlackVeil a răspuns:

Ma beșesc. (de ciuda)

| andreyutzzu3 a răspuns:

Sun un prieten si incerc sa ies cu el din starea asta. La mine a mers

| pίTίк a răspuns:

Sincer nu stiu...
incerk sa ma obisnuiesc cu ideeasad

| 00raluka00 a răspuns:

Pur si simplu nimic

| Tyaa a răspuns:

Accept situatiabig grin

| Reek54 a răspuns:

Incerc sa merg mai departe, si imi folosesc tot ce am ca sa trec peste asta.

| Frozen a răspuns:

Ascult niste melodii de la artistii mei preferati si imi revin, plus ca mai gasesc si rezolvari la situatiile critice big grin

| BlackRoseMary a răspuns:

Privesc norii sau stelele si ma intreb unde am gresit

| Nems a răspuns:

Cad in depresie

| Raphael a răspuns:

Retrage-te undeva, (parc, subsol de bloc, padure) incearca sa te concentrezi, sa analizezi cauzele, sa vezi ce alte optiuni aveai, (ca sa nu repeti experienta) sa vezi ce optiuni ai de acum inainte. La fiecare solutie analizeaza avantajele si dezavantajele, pune-le in balanta si astfel devii un invingator! Dar pentru asta trebuie intii sa fii prieten bun cu tine!
Complicat, recunosc, dar fara a fi atent la ce se intimpla in jurul tau... miine vei pati la fel. Sau poimiine. Poti, bineinteles adopta si metodele sugerate de prietenii de mai sus - mult mai simple: te poti imbata, iti poti face o vena, sau te poti resemna... Locul doi e al tau, din acel moment. Si greu te mai ridici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma duc la biserica.big grin

| Devilady a răspuns:

Intru intr-o usoara stare de depresie si de melancolie, plang pana ma linistesc si gata...cam greu, dar e mai bine sa plangi, sa te descarci, decat sa tii frustrarile si dezamagirile in tine.