| GabiiTssu a întrebat:

Ce faceti ca sa treaca timpul mai repede?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vad un film

| mona a răspuns:

Citesc,vad un film, prepar un desert

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Mă joc FruitNinja, FreeFall, BadLand, etc pe telefon, mă uit la video-uri pe youtube, mai văd un film, mai caut ceva ce mă interesează pe net/cărţi, mai îmi fac ceva de mâncare, curat prin casă, un duş, puţină mişcare. ^^. Chestii de genul.

O zi bună să ai!

| Maioru a răspuns:

Citeste o carte,fa o plimbare,intra pe net, fa curatenie la tine in camera, ajuta-ti parintii sau fratii, iesi cu prietena, prietenii...

| Jasmin15 a răspuns:

Ascult muzica, desenez, vorbesc la telefon, ies pe afara happy

| Popescu_Ionut_1995 a răspuns:

Da de ce ai vrea ca timpul sa treaca repede lasa sa treaca greu ca viata e frumoasa chiar si fara bani, nu?

| AddeAdee a răspuns:

N.E.T. :3

| Adiiiiiiiiiitzaaa a răspuns:

Astepti i guess :3

| victorofficialsite a răspuns:

Fftfjhud