| ForeignO a întrebat:

Ce faceti cand iesiti cu o persoana pe care o iubiti de mult timp si vbiti mai mult pe mess. incepeti cu sarutarile direct? cum a mers (daca ati avut)la voi?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In niciun cazraised eyebrowsSarut la prima intalnire?surpriseNever everhappy

| Alina_9354 a răspuns:

Nu direct ca o sa te creada prea indrazneata! Asteapta sa vezi daca te saruta el primul, asa e corect si daca nu, il saruti tu dar inainte de plecaretongue

| ForeignO explică:

Onutzu

Nu de la prima intalnire, cam a 4a cred.

Am avut parte de primul sarut numai ca X nu s-a asteptat sa reactionez asa.(de prost.nici nu prea l-am sarutat, mai mult el.)