| corina977 a întrebat:

Ce faceti cand sunteti de serviciu pe scoala?

Răspuns Câştigător
| DoOdO a răspuns:

Te distrezi cat de tare poti si profiti d ocazie ca sa te dai la baiatul pe care il placihappy

9 răspunsuri:
| ιяιηυк a răspuns:

Multeelaughing

De ex:

Poze, multe ture dus-intors pana la magazin, chiar daca m`a pus cineva sau nulaughing

Ma plimb de nebuna prin sc.

Staw cu alte cls[merew nu este un proff. in sclaughing]

Ma pun d-nele d serviciu' sa fk nu stiu ce chestii[tampeniistraight face]

Si ce`mi mai trece prin cap sa fac cu colegiirolling on the floorbig grin

| Anduciu a răspuns:

Desenez si scriu.Cuvinte fara sens, desene la intamplare, pun tot ce simt sau gandesc pe o foaie de hartie.

| midnight a răspuns:

Cory, nu inteleg de ce nu vorbesti tu cu bobe, ca nu te mananca! ai apropo...asa ramane?(sti u despre ce e vorba)

| hgfdsa a răspuns:

Din clasa a 9a.

| hgfdsa a răspuns:

Scuze, am inteles : de cand sunteti de serviciu pe scoalalaughing

| HoneyR a răspuns:

Poi trebuie sa ai grija sa nu intre persoane straine in scoala, sa te duci sa le iei profesorilor ce vor daca te trimit sa suni de pauza si de ora daca vine vreun elev sa te duci sa chemi profesorul sau profesoara pe care il\o doreste cam atat... funda?:*

| CarmenAndrada a răspuns:

Pai ascult muzica, ma joc jocuri, vorbesc cu persoana cu care sunt de serviciu, vb. cu cei care chiulesclaughing imi copiez lectiile, desenez si cam atat

| eufreak a răspuns:

Eu cand stateam de serviciu pe scoala. imi luam laptopu sau psp-u. si ma jucam mai mereu laughing cand mai ma trimiteau undeva... ma duceam dar in rest stateam si frecam menta... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza, Pepsi, eventual cola, stai pe telefon. mai vb cu celalalt daca sunteti doi, poti sa iti iei sah din ala magnetik mic... gasesti thu laughing