| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti cand sunteti singuri acasa?happy

Răspuns Câştigător
| sofstatics a răspuns:

Daca te plictisesti. Ar trebui sa iti faci temele, daca le-ai facut, uita-te a TV, daca nu gasesc nimic interesant, joaca-te, daca te-ai saturat de jucat, vorebste cu prieteni, daca ei nu pot, improvizeza. Dar de obicei cu prietenii nu te plictisesti.Asa fac eu. :3

15 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Aceleasi lucruri pe care le fac si cand sunt si parintii mei acasa ori bunicii, citesc, ma uit la filme, ascult muzica etc

| PROTOTYPE a răspuns:

Muzica la maxim, tv si pc toata ziua laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Lenevesc.

| drogh a răspuns:

Ca in filmul Home Alone.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceleaşi lucruri pe care le fac şi când nu-s singură.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In momentul de fata sunt singur acasa si stau pe TPU si pierd vremea.
Apoi cred ca ma uit la un episod din "Naruto" si ma apuc de teme.

| TheAvenger a răspuns:

Ce fac și când sunt cu ai mei acasă. Citesc, ascult muzică, scriu, desenez, mă uit la filme, etc.

| CartofiorDulce a răspuns:

Dezordine, ca sa aiba mama ce curata cand vine acasabig grin

| Sorinacio a răspuns:

Muzica la maxim si jocuri!

| Kidutzzzaaaaa a răspuns:

Azi

| JohnnyHelpsYou a răspuns:

Imi fac popcorn, ma duc la calculator si ma uit la seriale happy

| ZuZumonster a răspuns:

Pai ascult muzica si de obicei stau pe laptop!

| adryana2001 a răspuns:

Citesc, ascult muzica, stau mai mult pe net etc.

| Cristi3333XxX a răspuns:

Te poti juca jocuri, poti sa te uiti la filme pe youtube, faci petrecere sau te uiti la Retube.Mai sunt lucruri de facut dar eu ti-am dat unele dintre ele

| Mihaela_Teodora_1997 a răspuns:

Poi ar trebui sa facem curat, sa avem grija de animale (cine este de la tara ) sa ne asiguram ca totul este sub control.