| glamour_5213 a întrebat:

Ce faceti cand sunteti tristi ?

5 răspunsuri:
| Octavutzu a răspuns:

Eu incerc sa ma inveselesc. in general intru in conversati cu amici ca sa uit motivul tristeti.

| Briosaaa a răspuns:

Ma inchid in camera si plang. Daca nu ma duc sub un copac la umbra ziua si imi imaginez cum ar fi sa ma arung de pe un munte sa simt cum cad in gol ca sa nu mai simt in viata mea durere. Dupa aceea fac o plimbare lunga ca sa imi limpezesc minteabig grin.

| zzzuperman a răspuns:

When i get said i stop being sad, and be awesome instead :D

http://www.youtube.com/watch?v=_yXPDdaUuvI

| DeeaDeutza a răspuns:

Incerc sa fac ceva distractiv ca sa uit de tristete.incearcawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc cu cineva...