| Deanme a întrebat:

Ce faceti? Cum va simtiti?

30 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Bine

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Rau.sad

| Deanme explică (pentru IIIIIIIIIIIII):

De ce?

| IIIIIIIIIIIII a răspuns (pentru Deanme):

Poveste lunga.
Nu cred ca ai timp sa asculti. happy

| AndiNyctophilia a răspuns:

Stau pă TPU, și mă simt plictisită. Tu cum mai ești?

| Deanme explică (pentru AndiNyctophilia):

Sunt suparat.

| IIIIIIIIIIIII a răspuns (pentru Deanme):

Si tu esti suparat? :3
De ce? >big grin

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru Deanme):

Da' de ce? :/

| Deanme explică (pentru IIIIIIIIIIIII):

M-am certat cu o fata.

| IIIIIIIIIIIII a răspuns (pentru Deanme):

Pffff.
Si eu m-am certat cu un baiat. sad
Si acum numai la asta ma gandesc si ma intristez. sad
Poate oimbratisare te face sa te simti mai bine. happy
>big grin

| Deanme explică (pentru AndiNyctophilia):

Sunt suparat pentru ca m-am certat cu o fata.

| Deanme explică (pentru IIIIIIIIIIIII):

Una reala ma face sa ma simt mai bine.

| IIIIIIIIIIIII a răspuns (pentru Deanme):

Daca as fi langa tine ti-as da.
Pentru ca si eu am nevoie acum de o imbratisare si nu gasesc nicaieri...straight face

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru Deanme):

O să-i treacă. Cred.

| Deanme explică (pentru AndiNyctophilia):

A zis ca ma uraste. Dar nu cred ca ma uraste.

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru Deanme):

Toate spunem asta când suntem nervoase. Sigur o să-i treacă.

| Deanme explică (pentru AndiNyctophilia):

O sa ii treaca dar nu cred ca o sa mai vorbim. Realizasem prietenia recent.

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru Deanme):

Atunci încearcă să te împaci cu ea, dacă tot știi că o să-i simți lipsa. Dar totuși, cum ați reușit de v-ați certat?

| Deanme explică (pentru AndiNyctophilia):

Mi-a zis ca o sa ma viziteze. Eu am zis ca imi comvine. Apoi mi-a zis ca mai bine amana sa ma viziteze si ca nu stiu sa ma comport cu o fata. Eu am intreabat-o cum ar fi trebuit sa ii spun "deja astept" "te astept cu nerabdare" sau "te astept cu bratele deschise". Mi-a zis "Taci"

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru Deanme):

Și asta a supărat-o? Am trăit s-o aud și pe asta...
Dar totuși, nu cred că o să rămână așa toată viața, iar dacă o să rămână, ei, poți foarte bine să-ți găsești alta, că doar sunt destule. Apropo, ea acum cred că se așteaptă să-i cazi la picioare și să-i cerșești îndurare. O să vezi că dacă o ignori o să vină ea la tine.

| Deanme explică (pentru AndiNyctophilia):

Ieri ne-am certat, azi de diminteata mi-a zis ca ma uraste (e prima persoana care mi-a zis asta) si acum la pranz i-am zis ca imi pare rau. Mi-a raspuns macas sa fie asa.

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru Deanme):

Îți zic eu că nu te urăște, încearcă s-o mai alinți puțin și va fi iarăși a ta.

| Deanme explică (pentru AndiNyctophilia):

Ea este din alt oras. Si eu am terminat foarte dur. I-am zis "Nu cred ca este bine sa ne vedem vreodata". I-am trimis aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=YCuiap4CXoU&feature=g-vrec
Nu te mai stresez si cu alte detalii.

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru Deanme):

Atunci poate că e mai bine așa. Oricum, tot s-ar fi terminat urât odată, la cât e de fițoasă. Caută-ți alta, e lumea plină de fete mult mai inteligente decât ea. Succes!

| Deanme explică (pentru AndiNyctophilia):

Daca vrei poti sa imi dai idul tau.

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru Deanme):

Scuze, dar nu-l dau la străini. În schimb, dacă mai ai ceva pe suflet, putem vorbi prin mesaje.

| Deanme explică (pentru AndiNyctophilia):

Nu pot sa iti trimit mesaje deoarece ai interdicitonat juniroii.

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru Deanme):

Gata, am rezolvat. Acum poți?