| Animeworld a întrebat:

Ce faci cand te plictisesti? Ce poti face in casa?

10 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Ia exemplul meu..cand ma plictisesc imi scriu pe blog despre produsele testate de mine happy

| OnuOnulică a răspuns:

Pai daca ai carti de joc te poti juca cu surori/frati...
Sau te joci pe pc.

| sublime89 a răspuns:

Ai internet, ai tv, probabil ai si carti. Iti gasesti ceva daca vrei.

| Sociopat a răspuns:

Poti:
asculta muzica
gati ceva
citi ceva
scrie ceva
juca ceva
sa te masturbezi
sa dormi
sa inveti la o materie
sa desenezi
In halul asta de roboti suntem ma ca nici cand ne plictisim nu stim ce sa facem...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculti muzica, te joci pe consola/PC, inviti prietena la tine ...etc sau prietenii sa te joci cu ei, te uiti la TV, vb cu prietenii pe skype sau la telefon happy

| BlackEyedGirl a răspuns:

Filme! Seriale! Filme din nou! sau poti sa citesti ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| krs20kriss a răspuns:

Pai poti sa-ti chemi prietenii sa stai la un film, jucat un joc,vorbiti pe mess prin web si voice,citeste o carte,deseneaza, vorbeste la telefon, scrie niste ganduri, scrie niste versuri(daca ai talent), fa niste felicitari ( cu ocazia Craciunului)
Probeaza haine mai vechi
danseaza
modifica poza
asculat melodii
descopera noi melodii
pune intrebari pe TPU laughing
stai pe fb
comenteaza pozele
uiteta-te pe youtube la niste comdeii
(gen leana si costel sau altele)
fa curatenie
creaaza-ti un look nou
joaca-te metin sau counter strike
uita-te la poze mai vechi
construieste machete
citeste o revista happy
cam atat sper ca sunt destul de mult si sper ca te-am ajutathappy norocwinking

| ƤrÏncessØfƬheShadøws a răspuns:

1.Pai stai pe net,
2.cauta programul la TV si vezi daca gasesti ceva sa-ti placa,
3. uita-te la un film
4.fa sport:fittness, yoga, pilates, ai de unde alege
5.citeste ceva
6. teme de vacanta
7. exercitii pentru inteligenta
8. exercitii de dictie
9.gateste ceva
10.joaca-te
11.raspunde la intrebari pe TPU
12.suna un/o prieten/a
13.asculta muzica

| Dubi19 a răspuns:

Poti sa cunosti persoane noi pe retelele de socializare, poti sa te apunci sa inveti sa faci ceva manual, de exemplu origami, poti sa te uiti la tv, poti sa asculti muzica :p