Ce faci in aceasta vara?

Daca esti elev de liceu inca mai ai timp pana vineri, 15 iunie, sa te inscrii la cel mai interesant proiect din vara asta: GROW!

Ce: GROW este un program educational inovator desfasurat la nivel national si premiat la nivel international, acesta consta in 10 traininguri de project management, public speaking si alte activitati.

Cand: GROW 1.1 – 1.2, editia din aceasta vara, se desfasoara intre 2 iulie si 6 august.

Pentru cine: liceeni de clasele a X-a si a XI-a (anul scolar 2011 – 2012).

Unde: Arad, Brasov, Bucuresti, Cluj ­Napoca, Constanta, Craiova, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Suceava, Targu Mures, Timisoara si Urziceni.

GROW propun intalniri sub forma unor ateliere de lucru interactive incepand din 2 iulie pana pe 6 august: GROW 1.1­ - 1.2. Acestea sunt sustinute in limba engleza de catre traineri internationali veniti din cele 107 tari in care exista organizatia AIESEC. Toate activitatile GROW se desfasoara intr­-un mediu tineresc care promoveaza interculturalitatea, voluntariatul si diversitatea.

In cadrul GROW participantii isi vor dezvolta aptitudini utile indiferent de calea aleasa dupa finalizarea studiilor si o atitudine care i­i va sprijini in atingerea obiectivelor personale si isi vor consolida increderea in sine prin provocari practice. In cadrul sesiunilor GROW 1.1 ­- 1.2 din 2011, peste 856 de absolventi de clasa a XI­a si a XII­a au invatat sa capete incredere in propriul potential, sa­-si contureze valorile personale si sa fie constienti de provocarile sociale si sa-si cultive spiritul de initiativa.

Inscrierea in programul GROW 1.1 - 1.2 se face pe site-ul oficial al progamului: http://www.growedu.ro/, pana pe 15 iunie. Taxa de participare pentru cele 10 sesiuni de training si activitatile extra este 50 RON.

8 răspunsuri:
| bbxbeibiiii a răspuns:

Ma duc la bunici

| AndreiP98 a răspuns:

Stau pe calculator.

| ILied a răspuns:

Eu as vrea sa vad si eu Marea Neagra prima data in viata.

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Ma duc in tabara, Spania, cluj, Bucuresti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi fac temele straight face. Dar merg si la mare sa invat sa inot smug

| Kaennox a răspuns:

Ma duc la inot si invat sa inot si ma duc la bunica la tara sa o ajut la treaba

| Lowkee a răspuns:

Stau.

| Musat_Elena_1998 a răspuns:

Ma duc in excursii.MA uit la filme 3D.