| andreeafbz a întrebat:

Ce farse ati facut de 1 aprilie pana acum? sau ce farse vreti sa faceti. sau ce farse nu ati reusit sa faceti. pentru cea mai buna

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu fac farse deloc pentru ca imi sarbatoresc ziua de nastere pe 1 aprilie.

| Fineness a răspuns:

Eu le scriu oamenilor pe hartie:,, Uitati o talpa pe tavan!'', ei se uita in sus si eu incep sa rad!

| victor_3055 a răspuns:

Eu ma gandesc ca anul asta sa il fac pe tata sa se imbrace in criminal si eu sa ma profac spanzurat apoi tata sa ii dea mamei un bilet pe care scrie teapa