| Patry908 a întrebat:

Ce farse la telefon stiti? Ma plictisesc, deci fiti originali big grin
FUNDA evidente!

Răspuns Câştigător
| artemiX a răspuns:

Pai daca dai la nimereala zici cu o voce modificata:
-Buna ziua suntem de la Vrei sa fii milionar sunt din regie si v-am sunat sa va informam ca aveti sansa sa intrati in direct in platoul kanal-d si aveti sanse la milion sau veti putea castiga...(zici tu ce vrei)
Sau:
Hello! numele meu de familie e cretin si tu imi esti rudalaughing bafta plz funda! PA

4 răspunsuri:
| artemiX a răspuns:

Plz funda si,, nu e bine sa faci farsa''laughing
Deci...cui ii faci farsa?

| Patry908 explică (pentru artemiX):

De ce nu e bine sa faci farse? E amuzant. Oricum, daca suni pe necunoscut nu are lumea de unde sa stie cine esti...

| artemiX a răspuns (pentru Patry908):

Am zis si eu doar asa ca e bine sa zicilaughing iti dai seama ca si eu fac farselaughing

AI facut farsa?

| Patry908 explică (pentru artemiX):

Da, am facut-o. Da' s-a speriat omu' si mi-a inchis laughing