| AnaBejenaru a întrebat:

Ce fel de bietii/fete sunteti
1cuminti
2pervesi
3timizi
4linistiti si sensibili
etc

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un drac cu aspect de ingeras.Cine stie, cunoaste.Cine nu stie, va cunoaste.Si cine a stiut, recunoaste

| pwp a răspuns:

Am un pic din toate>big grin

| AnTiBioTic a răspuns:

3 si 5 al draculuihee hee

| AnonimA a răspuns:

Bunahee hee

pai sincer?laughing

eu am un pic din tot ce ai zis tu acolo

si sa stii ca asa e fte bine:*

| kidu_6779 a răspuns:

Pai idealul ar fi sa ai cate putin din fiecare.Impreuna formeaza un tot imbatabil as putea spune.
Eu sunt mai ingeras asalaughing...adica mai cuminte si cam timida.big grin

| Unicum a răspuns:

EU de ex am oleaca din 1, 3 da cel mai mult sunt 4 (cred ca asa si le place fetelor ) big grin hi hi

| KittyCat_1845 a răspuns:

4 si 2 se exclud laughing. sunt un copil mai crazy. indrazneata si nu sunt deloooc timida big grin