| deluurs1 a întrebat:

Ce fel de ciocolata/glucoza va place?
Ma refer alba/neagra.

Răspuns Câştigător
| ILoveTacos a răspuns:

Neagră cu lapte.Ciocolata albă nici măcar nu e ciocolată adevărată, e unt de cacao și alte chimicale.Ți s-ar părea normal ca un amestec făcut din boabe maro să fie alb? E nenatural și nici nu e sănătoasă, pe când cea neagră(75% în sus)este o sursă foarte bună de vitamine și ajută inainte de teste și examene.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ciocolata cea mai bună este ciocolata negră, specialişti spun că este şi cea mai sănătoasă.

| CautNume a răspuns:

Ambele imi plac.

Răspuns utilizator avertizat
| Smile2BHappy a răspuns:

Neagra cu lapte nu din aia neagra neagra