| ea_3212 a întrebat:

Ce fel de fete preferi?:machiate sau nemachiate?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa fie frumoasa si desteapta.

| Dav7id a răspuns:

Nemachiate,dau sentimentu de fata simpla, doar la ochi sa isi dea conturul ala cu negru (nu stiu cum i se spune) dar le scot ochii in evidenta nu conteaza culoarea ochilor se asorteaza cu orice atat.

| ionika17 a răspuns:

Machiate dar nu exagerat!

| pufulete17 a răspuns:

Naturale "nu haina face pe om". asta se potriveste si aicibig grin

| Furculingură a răspuns:

Aranjate si curate.

| kakarotssj a răspuns:

Machiate finut, bine imbracate, si sa miroasa frumos love struck

| SinfulDesire a răspuns:

Machiaj natural ( minim )
sa nu te doara capul daca vorbeste dar nici tuta muta sa nu fie
si evident cu un simt de moral propriu si nu o copie dupa alta

| Thundermare a răspuns:

Machiate cu bun simt!