| GW1521 a întrebat:

Ce fel de video trebuie sa descarc ca sa-mi mearga pe telefon LG optimus black. Film (. 3gp) NU MERGE, video. mp4 NU MERGE...

Răspuns Câştigător
| zbuu16 a răspuns:

Nu stiu cum de nu-ti merge tie.Eu am acelasi tip de telefon si-mi merg toate formatele care sunt scrise in specificatii MP4/DivX/Xvid/H.264/H.263/WMV player eu zic sa dai un reset la telefon si sa mai incerci...

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Aceste informatii sunt din descrierea telefonului, deci telefonul tau ar trebui sa redea urmatoarele formate: MP4/DivX/Xvid/H.264/H.263/WMV

| Ksc19 a răspuns:

Incearca programul asta http://www.softpedia.com/......rter.shtml cu care inschimbi formatul videoclipului