| aLoneInDark18 a întrebat:

Ce feluri de mancare imi recomandati sa mananc, si de cate ori pe zi ca sa ma ingras rapid? Este masa de dimineata importanta? in cat timp credeti ca ma pot ingrasa rapid, si cum, problema e ca am 1 80 si 55 de kg si zici ca sunt un schelet, si vreau sa ma ingras foarte rapid.

Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

Nu merge rapid, iti dai organismul peste cap pentru ca corpul uman este un mecanism cu o anumita inertzie,
cauta un regim complet si complex adecvat grupei de varsta si tipului de activitate
3 mese / zi, 2 gustari ar fi suficient sa te pui pe picioare.
p.s. fa-ti un set de analize, treci si pe la medicul de familie cu ele fa-ti o idee cum stai pe urma. spor la ingrasat

1 răspuns: