| AlexaLovesSkillet a întrebat:

Ce film de groaza v-a speriat cel mai tare?

15 răspunsuri:
| AlexaLovesSkillet explică:

Dupa ce vad filmele, voi reveni cu o funda.winking Desi ar putea dura ceva, la cate filme mi-ati recomandat. Multumesc tuturor :*

| Wøodenpints a răspuns:

Pe mine nu mă sperie un film, dar recomand Stay alive. E destul de interesant.

| DeatHPupp3t a răspuns:

Cel mai tare...m-a speriat Drag me to hell. deci nici nu l-am terminat de vazutlaughing pe tine?

| AlexaLovesSkillet explică (pentru DeatHPupp3t):

Sincer, am vazut The Unborn, Saw, Fright Night, chestii easy... Dar, m-a luat febra horror acum, si, sunt curioasa sa vad cam la ce as putea sa "mor" de frica rolling on the floor Voi incerca Drag me to hell, dar, probabil zilele urmatoare. Ca acum e seara. Si nu vreau sa ma uit singura la film. Vreau cu niste prieteni. Macar daca e sa ne speriem, sa fim mai multi rolling on the floor)))happy

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru AlexaLovesSkillet):

laughing) sincer si eu ma uit la filme horror. nu stiu de ce dar pot spune ca si pe mine m-a apucat febra horror.laughing

| AlexaLovesSkillet explică (pentru DeatHPupp3t):

Incearca The Last House on the Left - Ultima Casa Pe Stanga (2009). Pare interesant. Dar, pay attention, ca e IM 18hee hee. Si ce am mai vazut si mi s-a parut interesant e Friday the 13th. A fost tare. Si culmea, a fost Vineri 13 recent, adica pe 13 iulie rolling on the floor)))))). Oricum, e marfa filmul big grin

| AlexaLovesSkillet explică (pentru AlexaLovesSkillet):

Ultima casa pe stanga il dau la CineMAX luni pe 1 august. la ora 3:35 noaptea rolling on the floor

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru AlexaLovesSkillet):

Am vazut the last house of left...nu este de groaza deloclaughing

| AlexaLovesSkillet explică (pentru DeatHPupp3t):

rolling on the floor Deci pot sa ma uit si eu? rolling on the floor

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru AlexaLovesSkillet):

Da si oricum poti spune ca este un film drama ceva. si apropo are scene nasoale dar nu cine stie ce, adica nu iti arata prea multe(dupa parerea mea). oricum vizionare placuta

| AlexaLovesSkillet explică (pentru DeatHPupp3t):

Mersi happy

| SoXiL a răspuns:

The devil inside sau asa ceva.

| Kristinx7 a răspuns:

Pai sincera sa fiu dintre toate filmele la care m-am uitat cel mai mult m-a speriat paranormal activity 1, o saptamana a trebuit sa dorm cu ai mei in pat, nasol dar mna laughing

| Bittersweett a răspuns:

The grudge... 1 si 2..deci si acum ma sperii cand fac seara duslaughing!

| Pisiiiiic123 a răspuns:

The grudge... 1 si 2, Drag me to hell, Tarata in iad, Missed call ...Sunt tarii funda?