| anonim_4396 a întrebat:

Ce film imi recomandati pentru azi ...de preferat comedie big grin multumesc. dau funda

5 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Ai văzut... "Norbit"?
E genial filmul, nu e nou, dar îmi place.
Mai poţi vizita site-ul Cinemagia, secţiunea filme comedie.
http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/

| VeronicaLL a răspuns:

Your Highness (2011), Hall Pass (2011) si Just Go With It (2011)

| sSeLL a răspuns:

Nu as recomanda filmele date de persoanele de mai jos pentru ca nu chiar ma impresioneaza eu ti-as recomanda American Pie 1 2 3 4 5...si Van Wilder 1 2 3...sunt comedii de nota 10 si mai stiu comedii dar nu sint asa amuzante ca de exemplu poti privi comedii cu Surorile ASHLEY si MARY-KATE OLSEN! bafta sper ca si funda va fi frumoasa big grin:*

| KostaKhe a răspuns:

Ace Ventura-When Nature Calls

| nnm a răspuns:

Incearca Scary Movie 2