| Elizu a întrebat:

Ce filme despre sfarsitul lumii stiti? dar sa fie interesante

3 răspunsuri:
| AnimeFreak a răspuns:

Iti recomand filmul Knowing e foarte interesant...si ar mai fi inca unul.ii zice The Day After Tomorrow...nu stiu daca le-ai vazut sau nu pentru ca si eu caut mai multe dar le-am vazut aproape pe toate..si astea 2 ar fi mai interesante dupa parerea mea happy

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

2012 din 2009.

| andruska145 a răspuns:

Left behind e super filmul arata tot nu e chiar de groaza dar ti se face piele de gaina...