| DixieIsCrazy a întrebat:

Ce filme frumoase cunoasteti gen "Titanic"?

Răspuns Câştigător
| alina_7878 a răspuns:

My sassy girl, How to lose a guy in 10days, One missed call 1-2, Bring it on all or nothing, Don't mess with, Zohan, Sex Drive, Sweet november, The notebook s. a

4 răspunsuri:
| andreeeeea a răspuns:

"mamamia" ii un film cu o mama si fiica ...si mama o avut foarte multi barbati si nu stia cine ii tatal fetei. iar fata cheama toti barbatii la ea acasa sa afle adev. ii ceva gen romantic + amuzant

| AnonymousMm a răspuns:

If only
love struck

| h3llG1rl1995 a răspuns:

Titanic2 si britanic

| valyrn a răspuns:

Eu cred ca nu mai este nici un film ca Titanic. Dar nu asta a fost intrebarea talaughing. Mie mi-a placut My Girl.