| Ligyaa a întrebat:

Ce filme interesante imi recomandati?

6 răspunsuri:
| anaMARIA a răspuns:

Skyline :X mie una imi place mult mult mult de tot :X
Twilight 1, 2 :X
Punct ochit, punct iubit :X

| StreetDancer a răspuns:

Remember me, the family stone, hatchi, the notebook, raising helen, house of wax, love story, dear john, the game plan, the blind side.

Sper sa iti placa. :*

| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

Www.divx online.biz
Si uitesi niste filme horror fff bune pe care le gasesti la categoria "horror" din stanga paginii:
1.Friday the 13(scuze daca nu am scris bine)
2.Hostel-Caminul ororilor(prima parte)
3.Bloody Mary
4.X gemu(cu niste ursuleti s-ar putea sa mori de ras dar mai bine uita-te la l si iti vei da seama
5.Trenul Groazei
6.The children
7.The Blackout
8.Paranormal Activity (1 si 2)
9. Lets me in(este mai putin horror si mai mult de dragoste darm-a impresionat fff mult
10.Destinatia Finala(1, 2 si 3 dar nu au legatura unul cu altul)
Si "Boogeyman(1, 2 si 3) dar nu il gasesti pe site-ul asta si poti doar sa il descarci de pe alte site-uri
Toate filmele astea sunt horror si sunt toate interzise minorilor sub 16 ani asa ca sunt fff sangeroase si fff misto.
Sper ca te-am ajutat si sper sa ma ajuti si tu cu o fundita te rooog din suflet! 1:):):):):x:x:x:x

| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

Www.divx online.biz
Si uitesi niste filme horror fff bune pe care le gasesti la categoria "horror" din stanga paginii:
1.Friday the 13(scuze daca nu am scris bine)
2.Hostel-Caminul ororilor(prima parte)
3.Bloody Mary
4.X gemu(cu niste ursuleti s-ar putea sa mori de ras dar mai bine uita-te la l si iti vei da seama
5.Trenul Groazei
6.The children
7.The Blackout
8.Paranormal Activity (1 si 2)
9. Lets me in(este mai putin horror si mai mult de dragoste darm-a impresionat fff mult
10.Destinatia Finala(1, 2 si 3 dar nu au legatura unul cu altul)
Si "Boogeyman(1, 2 si 3) dar nu il gasesti pe site-ul asta si poti doar sa il descarci de pe alte site-uri
Toate filmele astea sunt horror si sunt toate interzise minorilor sub 16 ani asa ca sunt fff sangeroase si fff misto.
Sper ca te-am ajutat si sper sa ma ajuti si tu cu o fundita te roooog din suflet! 1:):):):):x:x:x:x:-*:-*

| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

Www.divx online.biz
Si uitesi niste filme horror fff bune pe care le gasesti la categoria "horror" din stanga paginii:
1.Friday the 13(scuze daca nu am scris bine)
2.Hostel-Caminul ororilor(prima parte)
3.Bloody Mary
4.X gemu(cu niste ursuleti s-ar putea sa mori de ras dar mai bine uita-te la l si iti vei da seama
5.Trenul Groazei
6.The children
7.The Blackout
8.Paranormal Activity (1 si 2)
9. Lets me in(este mai putin horror si mai mult de dragoste darm-a impresionat fff mult
10.Destinatia Finala(1, 2 si 3 dar nu au legatura unul cu altul)
Si "Boogeyman(1, 2 si 3) dar nu il gasesti pe site-ul asta si poti doar sa il descarci de pe alte site-uri
Toate filmele astea sunt horror si sunt toate interzise minorilor sub 16 ani asa ca sunt fff sangeroase si fff misto.
Sper ca te-am ajutat si sper sa ma ajuti si tu cu o fundita te roooog din suflet! 1:):):):):x:x:x:x:-*:-*

| manutsa a răspuns:

Anotimpul vrajitoarei