| ParaPaul2006 a întrebat:

Ce folosesti pentru a face poze? O camera digitala sau telefonul mobil?

Participa te rog la sondaj: http://www.cecacat.com/2011/02/ce-utilizezi-mai-des-pent ru-face-poze-o.html

Datele culese vor fi folosite pentru un concurs unde veti putea castiga un smartphone sau o camera DSLR.

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Bine! dar si chestia asta e jumi /juma ca daca plec directionat sa fac poze iau camera, dar ca sa surprind ceva folosesc telefonul.

| Alexander21 a răspuns:

Aparat foto, doar pentru aia a fost proiectat, iar telefonul pentru vorbit.