| anss23 a întrebat:

Ce gen de carti va place sa cititi? ce carte cititi acum? Mie nu-mi place fictiunea foarte mult.imi plac mai mult cărțile cu detectivi care investigheaza diferite cazuribig grin

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Si mie-mi plac foarte mult cele legate de crime, detectivi etc, ma atrag, imi plac si cele de dragoste, thrillere, sau cele despre paranormal. Acum citesc "Studii despre iubire" de Ortega y Gasset. happy

11 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Citesc orice, oricât, oriunde, îmi plac aproape toate genurile, în momentul de faţă citesc Indiciu fatal de Patricia Cornwall, eroina ei, Kay Scarpetta este medic legist.

| User a răspuns:

Inca n-am bolonzat...

| juniper a răspuns:

"Colt Alb" trebuie sa citesc pentru scoala, mie imi place mai mult cartile SF si cele de comedii happy

| Anecherry a răspuns:

Mie imi plac mai mult cartile de psihologie si filozofie, dar nu cred ca este vreun gen care sa nu-mi placa. momentan citesc o carte in italiana pentru ca vreau sa imi imbogatesc vocabularul si sa am o cursivitate cat mai buna. mi se pare interesant genul de carti care iti place, cred ca voi citi si eu una in viitorul apropiatbig grin.

| 16.laura.16 a răspuns:

Incearca,, Interpretarea crimei,, O sa iti placa! Si imie imi place genul tau de carti.

| sy46 a răspuns:

Cartile psihologice mai mult.

| Nişka a răspuns:

Mie imi plac romanele de dragoste daca stau sa ma gandesc de cand am inceput a citi numa acest gen citesc, iar in prezent citesc dragostea nu moare -de Maitreyi Deviwinking

| Doa'Do a răspuns:

Carti in care sa se vorbeasca despre diferite povesti de dragoste.Momentan,nu citesc nimic, dar mi-ar placea!

| dailydaisy07 a răspuns:

Aventuri, adolescenta, romanta, actiune multe

| VaneS.sA a răspuns:

Pai eu acum citesc Maitreyi de Mircea Eliade.
nu prea imi place sa citesc carti.citesc de obicei chestii despre natura din reviste cum ar fi National Geographic.

aaa

iti recomand Anomalii de Joey Goebel happy mie una mi. a placuthappy

| alexpopa a răspuns:

Daca iti palc aceste carti, atunci trebuie sa-ti spun ca libraria colibris.ro are la showroom-ul din strada doctor Nicolae Tomescu nr 11, carti semnate John Grisham, P. D. James si Patricia Cornwell la preturi cuprinse intre 7 si 15 ron.
Poti sa afli mai multe trimitand un e-mail la sales@colibris.ro sau vizitand site-ul colibris.ro:
http://www. colibris.ro/books/crimethrillers/ro/