| Lluvia_8369 a întrebat:

Ce gen de muzică ascultaţi cel mai des? big grin
Şi ce trupe vă plac cel mai mult?big grin fundă la cele care îmi plac cel mai mult :d [ o ocazie bună dacă vrei să primeşti o fundăhee hee]

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Buna!
:X
Rock, pop, punk, dance etc.[orice in afara de manelehee hee]
Imi plac Paramore;
Black Eyed Peas;
Pussycat Dolls;
AC/DC;
Linkin Park;
Deep Central;
Sugababes etc.
xoxo

2 răspunsuri:
| Tudor_6050 a răspuns:

Salut, eu ascult toate genurile de muzica[in afara de manele :p]Mie imi place cam asa: Pop:Lady Gaga, Justin Timberlake, Michael Jackson. Rap:2Pac, Young Buck, Rick Ross. R&B:Akon, Timbaland.Housebig grinJ David, Dj Rhinno. Rock:Elvis Presley, Jonas Brother,. Heavy Metal:Nightwish, Judas Priest.

| pItIcOt_7652 a răspuns:

De obicei trista(gen andra si adi cristescu) iar ca trupe imi plac fff mult metallica, paramore si linkin parck :-p