| Ioanagrrrr a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati? Credeți că tineretul mai asculta muzica populara?

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

1. Orice gen de muzica.
2. Nu prea.

| Depoka a răspuns:

1. Rap, hip hop, dance, reggaeton, latino etc în rusă, italiană, spaniolă, dar si muzică românească, dar aia mai veche cam începutul anilor 2000 etc... Si da, tinerii mai ascultă populară si nu ar trebui să le fie rușine să afirme acest lucru. Eu ascult si nu doar la petreceri ci și pe acasa. Populara nu e doar pentru sârbe sau hore. Sunt unele mai lente sau unele care îți transmit niste emoții, sentimente, amintiri etc.

| Ioanagrrrr explică (pentru Depoka):

In rusă care asculți?

| Depoka a răspuns (pentru Ioanagrrrr):

Păi ii ascult pe Jah Khalib, HammAli & Nava, Miyagi (melodia preferată de la el e I GOT LOVE ). Ti-am spus artiștii din cauza gusturilor care diferă de la persoană la persoană si poate ce melodii ascult eu nu sunt pe placul tau, astfel că te las sa descoperi singur/ă.

| Ioanagrrrr explică (pentru Depoka):

Eu de la ei tot ascultam muzica dar m-am plictisit cu timpul laughing)

| Depoka a răspuns (pentru Ioanagrrrr):

Eu in ultima vreme m-am "dat" pe italieni și albanezi laughing.

| Lorennn a răspuns:

Muzica usoara, populara la petreceri de exemplu atunci cand ai chef de o brasoveanca sau sarba big grin