| anonim_4396 a întrebat:

Ce genuri de muzica ascultati?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Cam aproape orice in afara de manele.
r&B, house, hip hop, rock.In general nu ascult muzica in functie de genuri de muzica.si nici artisti.In general ascult melodiile care imi transmit ceva... un sentiment... o stare...starnesc o amintire etc.

31 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Muzica simfonica, unele piese de muzica populara, coruri din opere. Mira

| Parintele a răspuns:

Metal, Clasica

| ioanaa a răspuns:

De ce Lory si "sad"?
De ce nu Lory si big grin sau happy?

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Di tăti!
In functie de starea de spirit!

| Criiss16 a răspuns:

Rock, rap, hip hop, pop, house...adica fara manelebig grin

| DenissaDeea a răspuns:

Care ma relaxeaza si imi ridica moralul...in general dupa preferinte, Usoara, M.etc.

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Cam de toate....depinde de starea de spirit

| leluc a răspuns:

Rock, Drm'n'base, r'n'b, gothic doom darkwave, IDM, reggae, clasica

| sabina a răspuns:

House & chill

| blabla a răspuns:

House

| Ioonela a răspuns:

Eu ascult mai mult muzica usoara.

| otypa a răspuns:

Toate genurile in afara de simfonie.

| madalina_7017 a răspuns:

Toate genurile de muzica'... u?

| Bianca26bb a răspuns:

Cam aproape toate in afara de manele si populara

| Sory a răspuns:

Ascult aproape toate genurile de muzica in afara de manele. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

R&b, hip-hop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pop-rock, house etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate in afara de populara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai rock si altele de genu...H.I.M.,The Rasmus, Placebo, Brokencyde, Bullet For My Valentine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

R&B Rock Pop Hip-Hop Rapp Punk... ANTI MANELE! cu toate k si manelele sunt un gen de muzica care se asculta in Romaniaoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metal, electronica, rap, hip-hop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In general ascult orice gen de muzica, in afara de manele, insa depinde si de starea de spirit pe care o am.In mod special ascult club si trance.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hip hop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De toate (anti-manele si anti populara)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reggae

| Чернобыль a răspuns:

Clasica,Rock,Metal,Pop(Michael Jackson).Si aproape orice in afara de manele si populara.

| Piratul10 a răspuns:

In general dance si hop-hop dar ascult tot felul de melodii in afara de cele rock care imi plac si imi transmit un mesaj, le înțeleg si ma fac S ascult melodia de 1000000 de ori!

| Andreea_Cristina_Tilinca_1990 a răspuns:

Depinde ce imi place. In general ascult muzica veche de prin 80' 90'( I