| 女明DongRi a întrebat:

Ce genuri muzicale va plac cel mai mult si ce artisti preferati?

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Eu cred ca fiecare gen de muzica are ceva special in el. Oricum eu prefer rockul dar nu metal de preferat soft si imi place si rapul facut exclusiv de Eminem care stie sa comunice ceva prin melodiile lui.Ca artisti imi plac: Daughtry
Sum41
Breaking Benjamin
Simple Plan
3 doors down
3 days grace
Evanescence
Skillet.

4 răspunsuri:
| Cristiana1906 a răspuns:

Mie imi plac toate genurile d muzica in afara d manele ...si putin-putin populara...
artistii preferati sunt : inna, akcent, alessia, alexandra stan, adda, bullet, nemernicu, teasta, vescan si ligia love struck

| AndreeaSorina2000 a răspuns:

Mie imi place muzica dance.
Artistul meu preferat este:Narcotic Sound

| Oana_4575 a răspuns:

thinking prefer rock-ul.gen bullet for my valentine,trooper, iris, S.O.A.D. etc.

| Tudor1212 a răspuns:

Mie imi place rock, pop, love songs si cred ca dintre rockuri cel mai mult imi place Christian rock. ascult zilnic pe Aaron Shust, Brandon Heath, Daughtry, Scorpions, Bon Jovi, U2, si catoedata imi place si muzica romaneasca lui Horia Brenciu, sau Proconsul, sau Directia 5 asa cand imi vine starea necesarabatting eyelashes. dat tu?