| RedNightmare a întrebat:

Ce hackuri știți pentru a acumula urmăritori pe Instagram? în afară de aplicații care îmi oferă Hinduși sau de sfaturi patetice ca hashtagurile, fac memeuri de 2 ani și am 680 followeri, chiar e trist

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

La ce te ajută urmăritorii?

| Nemessys a răspuns (pentru Andreeush):

Sa obtina o reputatie si sa fie mai presus de restul. Lumea nu se mai uita la tine sa vada daca esti de treaba, daca vorbesti si te comporti frumos si poti fi un prieten adevarat. Ci... la cifre happy.

| RedNightmare explică (pentru Nemessys):

Desigur că și astea contează, dar crearea memurilor deja e ceva cotidian pentru mine, și trebuie sa le postez undeva, și e ft plăcut când lumea le apreciază, come on man, chiar nu ințelegi?

| Nemessys a răspuns:

Permite mi sa te întreb, ce ai avea tu de câștigat dacă ai mulți urmăritori pe instrgam. Întreb și eu asa ca poate îmi fac și eu cont și încep sa vânez urmăritori.

| RedNightmare explică (pentru Nemessys):

E un fel de întrecere, ca un joc

| Nemessys a răspuns (pentru RedNightmare):

Din care castigi... ce?

| RedNightmare explică (pentru Nemessys):

Hegemonie între prieteni