| Dσℓℓу a întrebat:

Ce haine se poarta vara asta? ce modele de rochii? Styty vre`un site?

Răspuns Câştigător
| odorash a răspuns:

Vara asta se poartă hainele şi accesoriile în culori vii, excentrice
Roz, verde, bleu, galben şi portocaliu: acestea sunt culorile curcubeului de deasupra planetei Modă în această vară!
Designerii spun că se poartă nuanţe tari, precum bleu electric, fuchsia şi verde smarald; totul depinde de gusturile tale şi de cât de îndrăzneaţă eşti!

Un mic sfat: vara aceasta, designerii nu numai că recomandă ţinutele neasortate, dar chiar te roagă şi te îndeamnă să fii avangardistă şi să îţi combini hainele sau accesoriile după cum îţi face plăcere!
http://www.acasatv.ro/......trice.html
funda?

1 răspuns: