| anonim_4396 a întrebat:

Ce i-as putea trimite cadou de ziua ei, unei prietene din Olanda? (prin posta big grin, ea mi-a trimis o esarfa

2 răspunsuri:
| iubbirica a răspuns:

Poti sa ii cumperi o fustita din aceea gogosar sau un tricou, ceva dragut, un ursulet de plus din acela mai mare
Funda?batting eyelashes

| xQueenOfDisaster a răspuns:

O brăţară / lănţic sau cercei cu o felicitare, un ceas mai deosebit pentru fete, dacă este mai mică un ursuleţ simpatic, dacă a locuit înainte aici în România şi ţi fost prietene şi ai pose cu voi două, poţi să faci un album sau în funcţie de hobby-urile ei poţi sa'i iei ceva. Sper că am fost de ajutor. (: