| anonim_4396 a întrebat:

Ce i-ati luat prietenului(prietenei) de Valentine's day? aveti ceva idei mai romantice? si daca da, imi uteti da si mie niste idei? multumesc anticipat

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Un sarut de-o ora? big grin

| rey a răspuns:

Eu mi-am luat adiohee hee. incearca si e mult mai sanatos si economiclaughing.
Good Luck.
Apropo bratara, un ursuletz la fete, chestii din astea le-ar placea pariez.
La baieti... chiar nu stiu dar eu cand primeam cutite eram super-entuziasmat.
Mai bine decat inutilitati scumpe.
Have a nice day.

| Bia:X a răspuns:

Uite la un baiat : o rama foto draguta cu o poza cu voi doi:X:X:X
si la o fata: ne plac ursuleti de plus cu mesaje dragute, inimioarele mari de plus si bomboanele de ciocolatatongue app si in ambele cazuri multa dragostehappy

| Alecsanndraa a răspuns:

In primul rand trebuie sa ii iei ceva ce vrea ea/el nu ce vrei tu asta e cel mai important...gandeste-te bine ce si-ar dori ...depinde de hobby-uri, serviciu etc

peace!

| Malvinutzz@ a răspuns:

Eu i am luat iubitului meu o INIMA CANTATOARE cu mani si picioruse O LUMANARICA PARFUMATA SI O INSCRIPTIE CU TE IUBESC gestul conteaza nu trebuie neaparat ceva scump sau etc ia ceva simbolic cu inimioare fie ca esti fata sau baiat inimioarele merg la oricewinking