| firullz_4896 a întrebat:

Ce-i place unei fete la un baiat?happy

28 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Chiar: ce va place, fetelor?

Psihoyoungerlaughing

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Chiar trebuia sa pui intrebarea asta?[laughing]...pai fetele se uita in primul ras sa vada daca e dragut ca daca e urat nici ca se uita vreodata la el...[laughing]...deci...la ce concluzie am ajuns copii? simplu... fetelor le place la baieti sa fie in primul rand dragutsi.[:X]. apoi amuzanti...etc...[tongue]... da dc intrebi?[hee hee]... esti disperat sa cuceresti vreo fata nebunule?[laughing]...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie tandru, gingas, senzual, grijuliu, atent, respectuos...intr-un cuvint gentelmen.

| kitty_8919 a răspuns:

Noua fetelor ne place la un baiat in primul rand aspectul fizic, caracterul etc.

| shade a răspuns:

Deci asta e...

| daria_5097 a răspuns:

Depinde de la fata la fata (parerea mea) de exemplu eu ma uit prima data la maini si la dinti big grin, daca are maini neingrijite si dinti murdari e clar ca nici nu am de gand sa stau cu el, pe urma caracterul si felul in care vb si stie sa asculte

| gyanina a răspuns:

Mie imi place sa fie imprimul rand frumos si apoi sa fie amuzant... happy... ca sa nu ma plictisesctongue

| simoSTAR a răspuns:

Pai...pana sa deschida gura, ne uitam la cum arata...laughing
apoi speram sa si vb frumos :p

| s1mplek1ss a răspuns:

Fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiurea.aici toate va dati fete de casa.:-J. o fata? la ce se uita.happy
Simplu.: masina whistling, haine happy, freza.:-J nu la personalitate :-J. si cat de dragut e tipu.chesti de genul se petreceau in trevut.happy...
Respect pentru fetele care au tupeul sa recunoasca asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place ca un baiat sa fie atent la problemele mele, sa fie frumos, dragut, si sa glumeasca mult deoarece si eu sunt asa.nu mi-ar placea sa fie timid sau sa isi bata joc de vreo fata...:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in principiu sunt de acord cu fetele ca trebuie sa fie si frumos, dar pe mine ma intereseaza in primul rand caracterul lui si dupa aceea aspectul fizic.Ca poate sa fie dragut si sa arate bine daca nu este respectuos, n-are cultura generala etc.Sa va dau un exemplu:eram intr-un autobuz si mai erau inca 5 minute pana la statia care sa coboram si un baiat dragut, cu ochi albastri, inalt, blond a apasat pe butonul de coborare iar soferul i-a spus ca sa astepte pana la statia urmatoare, iar atunci s-a infuriat si a dat cu piciorul in usa. Iar asta dovedeste ca era foarte violent, iar eu nu tolerez asa ceva la un baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi pervers, indiferent, neatent in ceea ce o priveste. daca esti prea bun cu ea te crede fraier mai ales la ce cultura au fetele din ziua de azi si mai ales daca ii si oltenca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie dragut imi vine sa mor de ras. Vrajeala fetele mai intai se uita daca ai bani, masina, cat mai frezat (cat mai mult gel), cu muschii etc.Chestii de genul asta a si preferabil sa fie mai mare cu 2 sau 3 ani sa le o traga pana nu mai pot...Cine credeti ca se mai uita in ziua de azi la caracter fetele vor sa gaseasca pe unu cu bani cand termina liceul, facultatea iar un baiat cand intalneste o fata care arata bine vrea decat sa i-o traga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. eu sunt fata. si imi place
in primul rand tunsoarea... parul big grin
ochii ma vrajesc din prima...
sa fie amuzant, dar pe langa toate astea,
sa aiba si ceva in cap, sa stie sa se poarte si politicos...
etc... laughing

| criscir1 a răspuns:

Pai. eu sunt fata. si imi place
in primul rand tunsoarea... parul big grin
ochii ma vrajesc din prima...
sa fie amuzant, dar pe langa toate astea,
sa aiba si ceva in cap, sa stie sa se poarte si politicos...
etc... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa aiba bani si masini ca altfel nu se uita nici o fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rfhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie de bani gata saaiba masina sa fie dotat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum arata, cum se comporta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne.stau si ma minunez, nu ca as fi eu un Fat Frumos... dar multi PROSTI mai tine pamantul asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata si in primul rand ma uit la un baiat daca e dragut.Serios cine sar uita la el daca e urat in al doilea rand sa nu bea mult ca dauneaza mintal sh sa aiba suflet bun, sa fie iubitor sh foarte atent la persoana de langa el sa nu cumva sa faca vreo greseala. Fetele din ziua de aztazi sunt foarte directe asa ca aveti multa atentie baietasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu bea in exces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu stiu eu nu ma bag,ca sunt baiat, dar unei fete trebuie sa-i placa de acel baiat pentru ca il iubeste. Daca nu l-ar iubi nu i-ar mai placea de el, nuoh go on

| dragutza29 a răspuns:

Pai...in primul rand sa fie dragut, bine inteles ca este important si aspectul financiar, doar o fata nu s-ar cupla cu un baiat care nu are nici dupa ce bea apa. Dar cred ca atunci cand il vezi te uiti la aspectul fizic. Apoi te interesezi unde sta cu ce se ocupa ce masina are, si daca iti convine treci la atac.

| YulYaN_2119 a răspuns:

Pai fetelor eu sunt un baiat nu urat mai dragut asa amuzant, respect femeile, si calitati bune nu pot sa zic chiar ceva rau adica da nu prea imi place ca o fata sa fie ma nesimtita adica respect pe respect. imi place de o fata mai mare ca mine cu un an. credeti cam am vreo sansa avand in vedere cele de mai sus? chiar imi place tare mult fata asta iar ia crede ca sunt simpatic si nu ma intrebati cum am aflat asta, faza e ca as vrea sa stiu daca as avea vreo sansa?

| Fartie a răspuns:

La abdomenul lucrat

| ady2222 a răspuns:

Sa se compoarte frumos, saii faca complimente. Eu asa cred ca-i place fetelor