| catalina_2916 a întrebat:

Ce ii atrage mai mult pe baieti la fete? cum trebuie sa fie o fata pentru a atrage un baiat? din punct de vedere moral si fizic...

Răspuns Câştigător
| anonymus_1825 a răspuns:

Depinde. din cate am observat, sunt strutii aia (cu frezele alea asimetrice ce au fost tunsi de un frizer orb cu Parkinson in prima lui zi de munca). Cica trebuie sa ai "patratele" ca e sexi asa si e trendy (la cocalari si pitipoance) laughing. Asta asa ca o gluma (heheee dar in orice gluma este un pic de adevar) laughing
Dar nu cred ca se poate generaliza chestia asta. Aici depinde de fiecare ce preferinte are. Pe unii baieti ii intereseaza doar corpul (sanii, fund etc), pe altii, mai mult (suflet, inteligenta etc).
Eu zic ca sa isi zica fiecare aici preferintele lui, inclusiv fetele sa isi zica preferintele la baieti, si asa iti poti face o idee cam fiecaruia ce ii place happy

Eu cel putin, fizic sunt cel mai mult atras de fata ei (in special ochii). Si normal ca trebuie sa aiba si un corp decent, ca sa zic asa happy. Moral... sa aiba mai mult in bostan decat fite si figuri, si... vorba aia: sa aiba o inima buna tongue

4 răspunsuri:
| Mya a răspuns:

Sa fii sociabila, naturala, fara fite de 2 lei, sa ai mereu grija de aspectul tau fizic iar restul vine de la sine. happy Iar daca un tip nu observa toate astea la tine, ori e gay, ori orb, ori un mare fraier care nu te merita!winking

| iiirrriiisss a răspuns:

Un fizic placut si o personalitate cat mai naturala.

| adi a răspuns:

Sa nu fie o pitzi, sa incerce sa fie cat se poate de naturala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a atras atentia o fata, iti spun si cum:
-veneam intr-o zi de vara de la servici si deodata i sa desfacut sutienul, nu mai era nimeni pe acea alee, eu nebun am crezut ca a facut-o intentionat si i-am spus ca o pot ajuta si sa stea fara grija ca am multe surori acasa, la care ea mi-a aruncat o privire precum ma uit eu la cate un accident rutier...happy