| XutZu1997 a întrebat:

Ce ii lipseste acestui blog? http://blogul-lui-xutzu.blogspot.com

Răspuns Câştigător
| crazyfun a răspuns:

Mm pai nimic.winking e sooooper; x ma abonez la el:X:X.place mooooolt; x

1 răspuns:
| DenisukkkRozz a răspuns:

Buna infern097! Pentru un blog cel maii potrivit e sa scrii niste barfe! Sa cumperi o revista clickk, ok, ciao,, orice revista si sa comentezii despre ce au scris aia.sa comentezii si u! Atuncii va fi adoorat! Restul e super! Succes si sa aud numaii Barfe!hee hee...

Numai Bine!
Denise