| anonim070794 a întrebat:

Ce ii pot lua cadou de Secret Santa unui baiat de 14 ani?

2 răspunsuri:
| MaryIngerPazitor a răspuns:

Buna! happy
Iata cateva optiuni din care poti alege: fulare, caciulite, manusi, lucruri legate de sport, globulete cu zapada, tot felul de lucruri legate de Craciun si multe dulciuri. Acum, depinde si cum este baiatul caruia ii faci cadoul happy Dar sigur in lista de mai sus gasesti cate ceva care sa i se potriveasca! happy
O zi buna! happy

| дфтф a răspuns:

Skin pe Lol(league of legends) sigur se joaca asta ori un parfum sau daca esti coleg/a de banca ii poti face cadou o ciocolata de care crezi ca el nu a mai mancat si ceva de care sa se foloseasca :caciula ori un accesoriu pentru telefon (carcasa)