| HappySadness a întrebat:

Ce imi recomandati pentru cosuri? straight face
Creme, masti, chestii, etc. happy
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| BlondaDeCiocolata a răspuns:

Produsele de la Vichy sunt cele mai bune. Ce-i drept, costa cam 50 lei in medie un produs, dar merita sa faci o investitie. Ai nevoie de un gel de curatare, de o lotiune tonica si de o crema. Cele de la Avon, Oriflame dau rezultate dupa foarte mult timp si dureaza si putin efectul. Si alimentatia este importanta: fara bauturi acidulate, neaparat 2 l de lichide pe zi, fara prajeli, ciocolata. Daca ai acnee grava, trebuie sa mergi la farmacie si sa iei antibiotice. Dar in principal iti recomand VICHY!

1 răspuns:
| briana a răspuns:

Du-te la farmacie si cere Clearasil sigur iti trec cosurile pentru ca fratele meu avea foarte multe cosuri si dupa ce a folosit cremele astea iau trecut. Vei avea rezultate inca din primele zile. E un gel de 150g si o crema de 20g costa 45 lei.