| RoooneyThePuf a întrebat:

Ce imi trebuie pentru a-mi face buletin?big grin(certificat de nastere si?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform OUG nr. 97/2005 privind actele de identitate pentru prima carte de identitate trebuie sa te prezinti la SPCLEP, insotit de un parinte(care sa aiba asupra sa actul de identitate si dovada domiciliului), cu certificatul de nastere. Numai bine!

| Zephyru a răspuns:

Certificat de nastere, certifactul de casatorie al parintilor si documentul care dovedeste domiciliul asea cred eu dar sugerez sa te duci la primarie si sa vezihappy bafta