| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna acest status? lautarii sunt ok pana la urma prosti sunt fanii... funny li se pare cand asculta'merg pe drum si vine banii'mai ai din astea mestere...scoate-le afara, orice cioara scoate porumbei pe cioc ramane tot o cioara. va rog mult cine stie ce inseamna/

1 răspuns:
| JaDiDaTa a răspuns:

Adica fanii(oameni normali) sunt prea orbiti ca sa vada adevarata muzia a lautarilor(persoane pe care le admira, pe care le iubesc, pe care nu le considera niciodata ca fac cv gresit, idoli).Iar faza cu "scoate-le afara, orice cioara scoate porumbei pe cioc ramane tot o cioara." cred ca are legatura cu discriminare...adica daca esti de culoare si sa zicem ca ai un statut in sociatate esti celebreu, pentru unii oameni asta nu-i impresioneaza, nu-i face sa-si schimbe parerea.Un ex ar putea fi Michael Jackson.A facut multe schimbari ca sa para un om normal, multe operatii..etc. Dar inca mai existau oameni care nu-l suportau si chiar daca avea muzica buna si lor le placea, nu vroiau sa accepte astea doar pentru ca era diferit de el.